Ignatsi OÜ on väärika ajaloo ja suurte kogemustepagasiga ettevõte, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on elamupiirkondade arendus.

Firma tegevuse algus ulatub aastasse 1989, mil alustas tegevust kooperatiiv KSK. Erinevate ettevõtete reorganiseerimise tulemusena kujunes KSK-st AS Merko Tartu, millest 2015. aastal tekkis omakorda jagunemise tulemusena Ignatsi OÜ.

Pikaajaline kogemus arendusvaldkonnas võimaldab Ignatsil pakkuda tellijatele kestvaid ja sobilikke lahendusi, milles on arvesse võetud nii innovaatilisust kui ka jätkusuutlikkust.
Ettevõtte prioriteediks on klientide rahulolu, mille tagamiseks on oluline kvaliteet ning personaalne lähenemine.

Ignatsil on usaldusväärsed ja professionaalsed partnerid, kelle paindlik ning kvaliteetne teenus tagab alati soovitud eesmärgid!

Ceteles OÜ tegevuse algus ulatub aastasse 1989, kui 7. novembril alustas tegevust kooperatiiv KSK. 2015 aasta tõi Tartu kinnisvaraturul kaasa ootamatuid pöördeid ja muudatusi, mille tulemusena kujunes välja OÜ Ceteles.

OÜ Ceteles on täna spetsialiseerunud ehituslikule projektijuhtimisele ning kinnisvaraprojektide arendamisele.

Ettevõte lähtub oma töös kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2015 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2015 ning töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi ISO 45001:2018 standardi nõuetest.

Ettevõtte juhtide eestvedamisel on valminud mitmed projektid nii üle Eesti, kui ka siin samas Tartu külje all.
Cetelese eestvedamisel on valminud kortermajad Vaarika tänaval Tammelinnas, Pärna alleel ja Kaupmehe tänavas Raadil.

Rohkem infot Ceteles kodulehelt: https://ceteles.ee.
Facebookis: https://www.facebook.com/cetelesou/